Beyonce, 2014 yılında düzenlenen Grammy ödül töreninin açılış konserinde sergilediği Drunk in Love performansı ile ağızları bir karış açık bırakmıştı. Bu..
Jennifer Lopez’in on parmağında on marifet. Dünya müzik tarihindeki yerini çoktan garantileyen sanatçı aynı zamanda oyunculuğu ve danslarıyla da tanınıyor...
Kilo verirken sürekli sayısal istatistikler tutmak bazen aldatıcı olabilir. Sayıları günlük, haftalık ya da aylık olarak takip etmek ve ilerlemenizi bu sayılara göre..
Kalça kaslarınızı geliştirmek için hazır programlar bulunmaktadır. Ancak hareketler ile kendi programınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Bu hareketler vücudun alt..
Kalça büyütme denince her ne kadar insanların aklına ilk olarak estetik operasyonlar gelse de aslında düzenli olarak egzersiz yaparak kalça şekilli ve..
Sakarya bayan fitness salonu  alanında uzunca süredir Sakarya bölgesinde yaşayan hanımlara hizmet sunan Tatilya Queen adresi, bu alanda üstün eğitmen kadrosu ve muhteşem..
Bayanlar İçin Spor Salonu Tatilya Queen adı altında sunduğumuz bu hizmetle beraber yüzlerce Sakaryalı bayan tercihlerini bizlerden yana kullandılar. Bayanlara kilo alma, kilo..
Bayanlara Özel Spor Salonu Eğitmenlerimiz esnek çalışma saatleri ve meslek aşkıyla beraber tüm spor yapmak isteyen bireylere kaliteli hizmetler sağlamaktadır. Spor salonları..